Pojištění psů a koček

Myslíme i na vašeho čtyřnohého parťáka

Pojištění domácích mazlíčků, které vám ušetří spoustu starostí.

-10 %
sleva 10 %
  • Poskytuje komplexní ochranu pro vašeho psa nebo kočku
  • Zajistí snížení výdajů při nemoci nebo úrazu vašeho mazlíčka
  • Pojistit lze pouze zvíře, které je označeno čipem nebo tetováním
  • Při sjednání pojištění máte možnost výběru z různých typů pojištění
Sjednat on-line
Se slevou 10 %
Nebo volejte: 241 114 114 241 114 114
 

Proč pojištění psů a koček od Generali České pojišťovny?

z 5 Hodnocení od vás, na které jsme pyšní.

Tou nejlepší zpětnou vazbou je pro nás vaše hodnocení. Těší nás, že jsme si od vás za produkt Pojištění pro psy a kočky vybojovali krásných hvězdiček z 5.

4 miliony Počet zákazníků, kteří nám důvěřují.

Jsme v současnosti největší pojišťovnou na českém trhu. Stojíme za více než 4 miliony klientů a máme na starosti přes 9 milionů pojistných smluv.

10 % Sleva při sjednání pojištění on-line.

Víme, že sjednáním pojištění nechcete strávit spoustu času. Proto se u nás můžete pojistit snadno a rychle několika kliknutími. A navíc s on-line slevou 10 %.

5 000 Zástupy zkušených poradců.

Jsme vám ještě blíž. K dispozici máte téměř 5000 zkušených poradců a 550 obchodních míst po celém Česku.

Rozsah pojištění

Co lze sjednat?

Pojištění léčení úrazu nebo nemoci
Pojištění uhynutí nebo utracení
Pojištění odpovědnosti za škodu

Při léčení úrazu nebo onemocnění zvířete vyžadujícím bezodkladné veterinární ošetření, uhradíme vynaložené náklady až do výše sjednaného limitu.

Existují nějaká omezení pro pojištění?

Ano. Váš domácí mazlíček musí být označený mikročipem nebo tetováním. Druhým a taky posledním omezením je věkový limit. Pes váhové kategorie do 40 kg musí být mladší než 8 let, pes váhové kategorie nad 40 kg musí být mladší než 4 roky a kočka musí být mladší než 8 let.

Často kladené dotazy

Jaká je spoluúčast ve smlouvě?

U nově sjednaných smluv je spoluúčast 10 % u léčení úrazu nebo nemoci. Dále se výše spoluúčasti mění v závislosti na věku zvířete. Konkrétní nastavení najdete ve své smlouvě a pojistných podmínkách. U rizika odpovědnosti spoluúčast není.

Jak pojištění funguje?

Zaplatíme vám náklady na léčení u veterináře (např. ošetření po úraze). Od této částky bude odečtena spoluúčast ve výši 10 % z pojistného plnění, min. 500 Kč.

Z pojištění úhynu zaplatíme částku podle sjednaného limitu. Když váš pes způsobí někomu dalšímu škodu (např. způsobí dopravní nehodu, zranění jiné osoby či zvířete, nebo třeba zakousne slepici), z pojištění odpovědnosti zaplatíme škodu až do výše limitu, který je sjednaný ve smlouvě.

Hradíte kastraci?

Kastraci (sterilizaci) hradíme pouze v případech, kdy je kastrace nutná z důvodu bezprostředního ohrožení zvířete na životě (např. záněty dělohy, záněty varlat atd.).

Platíte škody způsobené při porodu?

Léčbu spojenou s graviditou a porodem pojištěného zvířete nehradíme, hradíme v případě úhynu nebo utracení v důsledku porodní škody.

Jaké doklady jsou nutné při sjednání?

Žádné dotazníky a lékařské zprávy při sjednání smlouvy nepotřebujete. Podmínkou je jen to, aby bylo zvíře zdravé, pes navíc musí být čipovaný.

Hodnocení

Dokumenty

Pojistné podmínky
Platné od 1. 11. 2021
Sazebník poplatků
Platné od 1. 11. 2021