Moje Generali

Vše okolo vašeho pojištění bude odteď rychlejší, dostupnější a přehlednější

Vše na jednom místě

Vyřiďte si vše potřebné online, rychle a bezpečně odkudkoliv. Přehled smluv, snadné oznámení škody, aktualizace údajů, přístup k zeleným i asistenčním kartám, bezpečné platby a mnoho dalšího.

Bez listování smlouvou

Co vše máte pojištěné, výše plateb, termíny splatnosti, kontakty a další podrobnosti. To vše naleznete přehledně na pár kliknutí ve vašem online archivu.

Na pár kliků i ťuknutí

Moje Generali není jen mobilní aplikace, ale nově i naše klientská zóna na webu. Záleží jen na vás, zda raději klikáte na počítači nebo ťukáte v mobilu. V obou případech vše vyřídíte rychle a pohodlně.

Pojišťovna v kapse

Už nemusíte kvůli informacím o pojistných smlouvách volat do pojišťovny. Moje Generali je zdarma a umožňuje přístup ke všem důležitým dokumentům a informacím online 24 hodin denně.

Pojištění máte v kapse.
A vždy po ruce

Už nemusíte pokaždé chodit nebo volat do pojišťovny.
Stáhněte si zdarma naši novou aplikaci a mějte vše důležité neustále u sebe.

Pojištění máte v kapse. A vždy s sebou.
Konec listování smlouvami
Už nemusíte hledat v tištěných smlouvách a pátrat v e-mailu po detailech a informacích. Všechny dokumenty máte přehledně na jednom místě a dostupné na pár ťuknutí. Jednoduše a rychle zjistíte, co a na kolik máte pojištěné nebo kdy vám pojištění končí.
Pojištění v kapse
Stačí vytáhnout telefon z kapsy a všechny důležité dokumenty k vašim pojištěním máte ihned po ruce. Třeba zelenou kartu k povinnému ručení nebo asistenční kartičky k cestovnímu pojištění tu najdete vždy, i když zrovna nejste online.
Asistence na pár ťuknutí
Když se něco stane, ať už během cestování, na silnici nebo u vás doma, v appce najdete asistenční kartičku i přehled asistencí, které můžete využít. Přímo z aplikace pak zavoláte asistenční službu nebo ji objednáte snadno na pár ťuknutí.
Nahlášení a vyřízení škody
Víme, že je důležité mít škodu s pojišťovnou vyřízenou co nejrychleji. V aplikaci stačí jen pár ťuknutí a událost nám oznámíte kdykoliv a odkudkoliv. Navíc můžete online sledovat, jak vaši škodu řešíme a mít tak aktuální informace o průběhu.

Stáhněte si aplikaci Moje Generali

Otevřete Fotoaparát nebo jinou čtečku QR kódů na svém telefonu

Namiřte telefon na QR kód a načtěte ho

Pokračujte podle pokynů na telefonu

DokumentyČasto kladené dotazy

Jaký je rozdíl mezi Klientskou zónou a Moje Generali?

Žádný. Webovou aplikaci Klientská zóna jsme nově přejmenovali na Moje Generali a spustili k ní mobilní variantu doplněnou o některé užitečné funkce, jako je například zobrazení důležitých dokumentů i bez připojení k internetu.

Potřebuji rozdílné účty pro webovou a mobilní aplikaci?

Nepotřebujete. Pro přihlašování můžete používat společný účet. Stačí si pouze stáhnout mobilní aplikaci a přihlásit se stávajícími přihlašovacími údaji.

Co dělat, když zapomenu heslo?

Každému se to občas stane. Heslo lze jednoduše obnovit přes formulář na přihlašovací obrazovce do aplikace.

Jak se přihlásit do Moje Generali?

Pro přihlašování můžete používat společný účet jako pro webovou aplikaci Moje Generali, dříve Klientská zóna. Pokud ještě nejste registrovaní a máte alespoň jednu aktivní smlouvu u Generali České, stačí si jednoduše založit nový uživatelský účet, kde si zvolíte své nové přihlašovací údaje.

Mohu používat Moje Generali pro moje smlouvy na IČO?

Pokud máte smlouvy sjednané jako OSVČ, tak si můžete účet v Moje Generali vytvořit, ale pozor. Pokud již máte založený osobní účet Moje Generali, pro vytvoření OSVČ účtu zvolte prosím jiný e-mail. Pro právnické osoby zatím Moje Generali není k dispozici.