Dotazy k řešení škod

Mohlo by vás zajímat...

Do jakého data je nutné nahlásit škodní událost?

U majetkového pojištění platí čtyřletá promlčecí lhůta, v případě pojištění odpovědnosti a povinného ručení je promlčecí lhůta tříletá. Po uplynutí promlčecí lhůty právo na odškodnění zaniká.

Kde mohu nahlásit škodní událost?

Pro nahlášení škodní události můžete využít on-line formulář nebo nám zavolat na 241 114 114, případně můžete zajít na kteroukoli pobočku a nahlášení škody vyřešit s obchodníkem. Můžete nám také napsat a formulář poslat poštou na adresu Generali Česká pojišťovna, a.s., P.O.Box 305, Brno 659 05.

Jak přiložit dokument k zaregistrované škodě?

Dokument můžete přiložit on-line nebo nám ho můžete donést na kteroukoli pobočku, případně poslat poštou na adresu Generali Česká pojišťovna, a.s., P.O.Box 305, Brno 659 05.

Jak zjistit, že někdo škodní událost řeší?

Nejjednodušší způsob je zkontrolovat stav škodní události přes Klientskou zónu nebo nám můžete zavolat na 241 114 114.

Do jaké doby je nutné přihlásit se o peníze, když končí smlouva?

U smluv sjednaných do 31. 12. 2004 můžete svá práva uplatnit do čtyř let od data škodní události. V případě smluv sjednaných od 1. 1. 2005 můžete svá práva uplatnit do jedenácti let od data škodní události.

Jak odmítnout indexaci?

Jestli s indexací nesouhlasíte, jednoduše nás kontaktujte. Pokud se rozhodnete nám kvůli indexaci zavolat, volejte prosím v pracovních dnech od 7:00 do 19:00 – v této době budeme mít na naší lince 241 114 114 dostatek odborníků, kteří vám s tím pomohou.

Jak doplnit chybějící informace v hlášení události?

Pro doplnění informací ke škodní události můžete využít on-line formulář nebo nám zavolat na 241 114 114, případně můžete zajít na kteroukoli pobočku a informace předat našemu obchodníkovi.

Nenašli jste odpověď? Zkuste ji vyhledat

Napište nám

Napište nám zprávu nebo zahajte online chat.

Najít pobočku

Vyhledejte nejbližší pobočky nebo se podívejte na mapu.

Zavolejte nám

Volejte nonstop nebo si nechte zavolat od nás

Nonstop pomoc

241 114 114
Nebo zavoláme zpět