Když tenisky ke sportu nestačí

Jsou sporty, ke kterým stačí málo. Některé aktivity si ale žádají drahé vybavení. Ať už naplno šlapete do pedálů, lyžujete nebo raději chodíte po svých od jamky k jamce, bez kvalitního sportovního vybavení se neobejdete.

Pojištění Aktiv chrání sportovní vybavení pro případ odcizení, poškození, zničení nebo ztráty, a to i například při nehodě nebo náhodném rozbití.

Na co se můžete spolehnout

Pojištění pro celou
rodinu
Jste aktivní rodina, ve které všichni sportují? Jednou smlouvou pojistíme sportovní vybavení všech členů domácnosti do zvoleného limitu.
Široká ochrana
sportovního vybavení
Pojištění chrání věci proti krádeži, loupeži, vandalismu nebo poškození přírodními živly. Kryje také škody vzniklé během vykládání a nakládání do auta nebo poškození při sportu.
V bezpečí i mimo
sezónu
V sezóně i mimo sezónu, doma i mimo domov. Pokud máte pojištěné vybavení uložené např. v garáži nebo kočárkárně, chráníme ho i tam proti krádeži či poškození.
Klid na cestách
po ČR i Evropě
"Při cestování nebo dovolené vás mohou potkat nepříjemnosti, například krádež kola ze stojanu, nebo lyží z lyžárny. Pojištění AKTIV vás chrání v ČR i Evropě.

Co vše vám pojistíme

Fandíme sportu, a proto pojistíme vaše sportovní vybavení pro rekreační sport včetně oděvů, obuvi, batohů, golfových bagů, jízdních kol, lyžařského vybavení, chytrých hodinek, cyklonavigace a mnoho dalšího. Za sportovní vybavení považujeme také elektrokola, elektrokoloběžky a další obdobná zařízení.

Pokud si nejste jistí, zda vaše vybavení můžeme pojistit, rádi vám poradíme.

Na co se nás často ptáte

Pojistíme vám takové vybavení, které využíváte pro rekreační sporty, např. jízdní kola, lyžařské vybavení, golfové bagy, oděvy, boty, batohy, chytré hodinky, elektrokola, cyklonavigace a elektrokoloběžky, které nepodléhají povinnosti mít povinné ručení.

Toto pojištění ovšem nenahrazuje povinné ručení, které je nově vyžadováno v případě elektrokoloběžek, segwayů či jiných vozidel. V tomto případě doporučujeme poradit se s našimi poradci. Více informací o novinkách v povinném ručení vyplývajících z legislativních změn najdete na této informativní stránce.

Standardně je možné pojistit vaše věci do výše 100 000 Kč. Pokud pro Vás nebude limit 100 000 Kč dostatečný, rádi Vaše požadavky individuálně posoudíme.

Ano, pojištění Aktiv vás chrání nejen v ČR ale i během cestování po Evropě.

Ano, pojištění kryje i škody vzniklé mimo domov. Třeba na výletu, dovolené, nebo na chatě.

Spoluúčast si můžete libovolně určit. Může být 0 Kč až 10 000 Kč, záleží jen na vás.

Chtěli byste pojistit vaši sportovní výbavu?

Sjednáním vás rádi osobně provedeme. Stačí nám nechat kontaktní údaje a vše od začátku až do konce společně nastavíme.

Můj kontakt